Hakkımızda

                                                   1945 yılından beri hizmet veren firmamız için "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimiz zaman, bunun gerçekten de düşündüğümüz kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Hepimiz biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak bir firmanın mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Albay Motor için kısaca; “En kaliteli ve orijinal ürünleri, müşterilerine en uygun fiyata sunmaya çalışan bir Motosiklet yedek parça tedarikçisi” diyebiliriz.

Albay Motor’u biraz daha yakından tanıdığınızda başka Türkiye genelindeki  benzer yedek parça tedarikçilerinden biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu alanda hizmet veriyoruz.


Peki Albay Motor diğerlerinden neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

Ayrıca bu işin dede mesleği olduğunu söylememize gerek yok sanırım. 


 "İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 

Ürünün kalitesi, fiyatı,çeşitli alışveriş platformlarında ürünlerin sizlere sunulması,kargolanması gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için en kullanılabilir şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.


"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Size “maalesef” dememek adına, birçok farklı markanın,farklı modellerine ait yedek parçalarını stoğumuzda tutmaya çalışırken çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.


Elbette Albay Motor’u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 


Müşterilerimiz hakkımızda şöyle der;“Varsa; Albay Motor’da vardır...”